x
x
x Alla kategorier x Kategorier MENY
Sök i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (ta bort)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Sök produkter ... Sök produkter i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Sök produkter ... Sök ... Sök produkter ...
Kategorier x Stäng

Husqvarna 122C Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet!

Sortera efter
Filtrera
{ "key": "", "clientId": "", "locale": "sv_SE" }
{} Geschäfte in der Nähe finden
Sammanfattning
Recensioner Husqvarna 122C Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet!
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Skriv en recension
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Skriv din första recension!
Prishistorik
1 månad 3 månader 6 månader 1 år
Teknisk information Husqvarna 122C Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet!
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Visa all teknisk information Visa mindre
Andra tittade även på de här produkterna
Husqvarna 122C Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet!
  • https://pc.varusok.se/500x500/176033411.jpg?ts=1
Husqvarna Husqvarna 122C Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet! 122C Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet! 122C Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet! Husqvarna 122C är en tyst och lätt trimmer för hemmabruk med lättanvända funktioner som Smart Start®.BränslepumpBränlsepumpens konstruktion gör maskinen mycket lättstartad.Smart Start®Motor och startapparat är utvecklad så att maskinen startar snabbt utan större ansträngning. Reducerar dragmotståndet i startsnöret.Automatiskt stoppreglageStoppreglage som automatiskt återgår i ON-läge för problemfritt startande.Ergonomiskt handtagBekväma och ergonomiska handtag för enkel användning.Lågt motorljudMotorkonstruktion som ger låg ljudnivå, så att varken du eller dina grannar störsTap 'n GoKraftigt Twin Line klippsystem med Tap 'n Go för snabb linmatning. (1)
  • 07391883709733
2
  • 1964.00 1964.00 EUR 2
    2
    • Maskinklippet.se Maskinklippet.se
      Husqvarna 122C är en tyst och lätt trimmer för hemmabruk med lättanvända funktioner som Smart Start®.BränslepumpBränlsepumpens konstrukti...1964.00, 3 dagar (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hylte Jakt & Lantman Hylte Jakt & Lantman
      Husqvarna 122C är en tyst och lätt trimmer för hemmabruk med lättanvända funktioner som Smart Start®. Cylindervolym: 21,7 cm³ Effekt: 0,6...1964.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • McCulloch Trimmac Trimmer
      • https://pc.varusok.se/500x500/114889784.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/210044252.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/114889793.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/114889783.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/235754218.jpg?ts=1
      McCulloch McCulloch Trimmac Trimmer Trimmac Trimmer Trimmac Trimmer Lättanvänd liten villatrimmer med låg vikt perfekt för grästrimningen i den mindre villaträdgården. Det svängda riggröret och loophandtaget gör trimmern enkel att arbeta med. Tap 'n Go-trimmerhuvud Ger snabb och exakt linmatning. Tryck trimmerhuvudet mot marken medan det snurrar så matas tråden automatiskt ut. Lättstartad Bränsleblåsa, chokereglage och återfjädrande start- och stoppknapp gör maskinen lättstartad. Justerbart handtag Handtag som kan justeras i höjdled gör att du kan hitta den perfekta ergonomiska positionen. Verktygslös luftfilterkåpa Inga verktyg krävs för att öppna luftfilterkåpan vilket underlättar underhåll. Delbart riggrör Det tvådelade riggröret tar mindre plats när du förvarar och transporterar trimmern. (1)
      McCulloch Trimmac Trimmer
      • 07393080665256
      • MCC-967256201
      • 00096-72.562.01
      1
    • Stihl FS 40 Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet!
      • https://pc.varusok.se/500x500/253008599.jpg?ts=1
      Stihl Stihl FS 40 Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet! FS 40 Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet! FS 40 Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet! En lätt och kompakt trimmer som är otroligt enkel att starta, i tre snabba steg. Passar perfekt till att klippa hela gräsytor eller till finputsning runt gräsmattan, längs rabatter, kanter, runt buskar och träd etc. (1)
      Stihl FS 40 Trimmer - Vägghållare och tråd på köpet!
      • 00795711389949
      2
    • Gardena Turbotrimmer EasyCut 450/25 Trimmer
      • https://pc.varusok.se/500x500/228865714.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/150679781.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/182501655.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/217231257.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/217231258.jpg?ts=1
      Gardena Gardena Turbotrimmer EasyCut 450/25 Trimmer Turbotrimmer EasyCut 450/25 Trimmer Turbotrimmer EasyCut 450/25 Trimmer Turbotrimmern EasyCut 450/25 från GARDENA utmärks av flera användbara funktioner som gör det enklare att hålla trädgården prydlig särskilt på svåråtkomliga ställen och längs gräsmattans kanter. Den låga vikten gör EasyCut 450/25 extra praktisk, eftersom du kan arbeta i längre perioder utan att bli trött. En riktig lättviktare för din gräsmatta Med sin lätta vikt på bara 2,5 kg blir trimningen enkel och du slipper bli trött efter en stunds arbete. Bra prestanda även på svåråtkomliga ställen Vinkeln för huvudet kan justeras för en arbetsposition på 0, 10 eller 60 grader. Till och med svåråtkomliga ställen, som under en trädgårdsbänk, ett bord eller en studsmatta, är lätta att nå på det här sättet. Alltid perfekt resultat Trimmertråden med 25 centimeter arbetsomkrets säkerställer perfekt resultat vid varje trimning. Arbeta som du vill Du kan justera trimmern efter din kroppsstorlek med det justerbara teleskopskaftet. Det justerbara extra handtaget gör användningen ergonomisk. Ett riktig (1)
      Gardena Turbotrimmer EasyCut 450/25 Trimmer
      • 04078500048590
      • 9870-20
      • 09870-20.000.00
      1
    • McCulloch B43 BT Trimmer
      • https://pc.varusok.se/500x500/222236797.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/217315535.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/230939436.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/229005993.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/229005992.jpg?ts=1
      McCulloch McCulloch B43 BT Trimmer B43 BT Trimmer B43 BT Trimmer McCulloch B43 BT är idealisk för krävande trädgårdsarbete. B43 BT är en 43cc bensindriven röjsåg som har en uteffekt på 1,25 kW. Levereras med sele, trimmerhuvud, gräsklinga och röjklinga. Verktygslöst luftfilterkåpa Ta bort luftfilterkåpan utan att använda några verktyg. Justerbart handtag Det höjdjusterbara handtaget gör att du kan hitta den perfekta ergonomiska positionen. Tap 'n Go Trimmerhuvud Trimmerhuvud med halvautomatisk frammatning. Kombinationsskydd Kombiskydd används med både gräsklinga och trimmerhuvud. Vadderad dubbelsele Bekväm vadderad dubbelsele för god ergonomi. (1)
      McCulloch B43 BT Trimmer
      • 07391736379915
      • MCC-967683401
      1
    • min
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1858.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1964.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 1964.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 1964.00
    • info@varusok.se