x
x
x Alla kategorier x Kategorier MENY
Sök i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (ta bort)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Sök produkter ... Sök produkter i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Sök produkter ... Sök ... Sök produkter ...
Kategorier x Stäng

Sandberg Play'n Go Headset - Svart

Sortera efter
Filtrera
{ "key": "", "clientId": "", "locale": "sv_SE" }
{} Geschäfte in der Nähe finden
Sammanfattning
Recensioner Sandberg Play'n Go Headset - Svart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Skriv en recension
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Skriv din första recension!
Prishistorik
1 månad 3 månader 6 månader 1 år
Teknisk information Sandberg Play'n Go Headset - Svart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Visa all teknisk information Visa mindre
Andra tittade även på de här produkterna
Sandberg Play'n Go Headset - Svart
  • https://pc.varusok.se/500x500/172353748.jpg?ts=1
  • https://pc.varusok.se/500x500/102299964.jpg?ts=1
  • https://pc.varusok.se/500x500/124340854.jpg?ts=1
Sandberg Sandberg Play'n Go Headset - Svart Play'n Go Headset - Svart Play'n Go Headset - Svart Med spelets gå-headset får du bra ljud i ett vackert headset med en vikbar design, så att du enkelt kan bära det runt För smartphone och PC Inline-mikrofon och svarknapp (1)
  • 04062015031130
  • 05705730125867
  • 05032015031224
  • 6823927
  • 125-86
2
good_buy
  • Teknisk information
    • Trådlös anslutning: undefined
    • Ljudkanaler: 2.0
    • Brusreducering: Nej
    • Impedans: 32 Ω
    • Plug and Play: Yes
  • Plattform
    • Plattform: PC
  • Design
    • Hörlursform: Over-ear
    • Färg: Svart
    • Hörlurstyp: Pannband
  • Vikt och mått
    • Vikt (g): 485 g
  • Anslutning
    • Bluetooth: Nej
    • Type of wireless headphone: Not wireless
  • 318.00 416.17 EUR 2
    2
    • MyTrendyPhone.se MyTrendyPhone.se
      Sandberg Play'n Go Headset - Svart Med Sandberg's Play'n Go Headset får du bra ljud i ett vackert headset med en vikbar design så att du ...318.00, 1 vecka (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon.se Amazon.se
      Med spelets gå-headset får du bra ljud i ett vackert headset med en vikbar design, så att du enkelt kan bära det runt För smartphone och ...416.17, förbeställning (offer_sdt_pre-order)
      1
  • 0 0
    • Lenovo 100 stereo, analogt headset
      • https://pc.varusok.se/500x500/202457432.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/257899161.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/257893231.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/257899159.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/212473741.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo 100 stereo, analogt headset 100 stereo, analogt headset 100 stereo, analogt headset (1)
      Lenovo 100 stereo, analogt headset
      • 00195348450997
      1
    • Pro Equip ProEquip PRO-U800LA 6-i-1 för Peltor, Sordin, Soundscope m.fl
      • https://pc.varusok.se/500x500/234078491.jpg?ts=1
      Pro Equip Pro Equip ProEquip PRO-U800LA 6-i-1 för Peltor, Sordin, Soundscope m.fl ProEquip PRO-U800LA 6-i-1 för Peltor, Sordin, Soundscope m.fl ProEquip PRO-U800LA 6-i-1 för Peltor, Sordin, Soundscope m.fl Headset med öronmussla C-typ och D-typ med anslutning för Peltor, Sordin & Soundscopeheadset. Svart PTT-knapp med inbyggd mikrofon. Passar Peltor, Sordin, MP3 och Soundscope. (1)
      Pro Equip ProEquip PRO-U800LA 6-i-1 för Peltor, Sordin, Soundscope m.fl
      • 07340069803314
      1
    • Huawei AM61 Sport Bluetooth Hörlurar Lite - Silver
      • https://pc.varusok.se/500x500/176549256.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/202519965.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/223255032.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/172037034.jpg?ts=1
      Huawei Huawei AM61 Sport Bluetooth Hörlurar Lite - Silver AM61 Sport Bluetooth Hörlurar Lite - Silver AM61 Sport Bluetooth Hörlurar Lite - Silver Huawei AM61 Sport Bluetooth Hörlurar Lite Njut av helt trådlös, kvalitativ musik och samtal på språng med Huawei AM61 Sport Bluetooth headset. (11)
      Huawei AM61 Sport Bluetooth Hörlurar Lite - Silver
      • 06901443410361
      • 55033515
      1
    • Zodiac Headset Flex E
      • https://pc.varusok.se/500x500/210595864.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/185471203.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/163375985.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/97502286.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/200690795.jpg?ts=1
      Zodiac Zodiac Headset Flex E Headset Flex E Headset Flex E Bygg ut ditt headset som du vill! Zodiac Headset FLEX är ett headset som du kan bygga ut hur du vill. Vattentätt, stryktåligt med tjocka kablar och med metallclips som håller för tuffa tag. Bygg ut det med de öronmusslor du tycker bäst! Funkar till Peltor eller Sordin hörselkåpor Ger ett högt fint ljud Med uttag E. 3,5 mm,dubbelstift, vinklad. Passar till följande: Zodiac easyHUNT II Zodiac Extreme Zodiac Extreme BT Albecom V1 Albecom V1 Light (1)
      Zodiac Headset Flex E
      • 07036094743007
      2
    • min
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 317.32
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 317.32
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 317.32
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 317.32
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 317.32
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 317.32
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 317.32
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 316.03
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 316.03
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 316.18
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 316.18
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 316.18
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 316.18
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 316.18
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 316.18
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 316.18
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 316.18
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 316.18
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 318.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 318.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 318.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 318.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 318.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 318.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 318.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 318.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 318.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 318.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 318.00
    • info@varusok.se