x
x
x Alla kategorier x Kategorier MENY
Sök i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (ta bort)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Sök produkter ... Sök produkter i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Sök produkter ... Sök ... Sök produkter ...
Kategorier x Stäng

Almo Nature 6x140g Tonfisk från Stilla Havet HFC Almo Nature kattmat

Sortera efter
Köparskydd Köparskydd
Filtrera
{ "key": "", "clientId": "", "locale": "sv_SE" }
{} Geschäfte in der Nähe finden
Sammanfattning
Recensioner Almo Nature 6x140g Tonfisk från Stilla Havet HFC Almo Nature kattmat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Skriv en recension
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Skriv din första recension!
Prishistorik
1 månad 3 månader 6 månader 1 år
Teknisk information Almo Nature 6x140g Tonfisk från Stilla Havet HFC Almo Nature kattmat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Visa all teknisk information Visa mindre
Andra tittade även på de här produkterna
Almo Nature 6x140g Tonfisk från Stilla Havet HFC Almo Nature kattmat
  • https://pc.varusok.se/500x500/231927245.jpg?ts=1
  • https://pc.varusok.se/500x500/95161526.jpg?ts=1
  • https://pc.varusok.se/500x500/105490472.jpg?ts=1
Almo Nature Almo Nature 6x140g Tonfisk från Stilla Havet HFC Almo Nature kattmat 6x140g Tonfisk från Stilla Havet HFC Almo Nature kattmat 6x140g Tonfisk från Stilla Havet HFC Almo Nature kattmat Alla ingredienser i de omväxlingsrika sorterna av Almo Nature HFC är färska och var ursprungligen ämnade för mänsklig konsumtion. De naturliga, goda kött- och fisksmakerna och alla mikronäringsämnen konserveras genom en skonsam tillagningsmetod. De lätta recepten innehåller inga onödiga kalorier och belastar inte organismen. Alla Almo Nature HFC-sorter är glutenfria och kan därför ges till näringskänsliga katter. Eftersom de artanpassade dieterna innehåller upp till 59 % fisk eller kött är de mycket omtyckta. Dessutom: det naturliga och smakrika tillskottsfodret tillagas helt utan konstgjorda arom- och färgämnen eller konserveringsmedel! Almo Nature HFC 6 x 140 g i överblick: Tillskottsfoder för katter i alla åldrar Finns i många olika smakvarianter Med färska, högkvalitativa ingredienser: med 38 % 59 % färskt kött/fisk av bästa livsmedelskvalitet tillsammans med skinka, ost eller grönsaker Naturligt: kokas och konserveras i den egna vätskan, särskilt gott och lättsmält Mycket bra nä (1)
  • 08001154009118
1
  • Specifikationer
    • Torr- och våtfoder till djur: Blötfoder
  • 135.00 135.00 EUR 1
    1
    • Zooplus.se Zooplus.se
      Alla ingredienser i de omväxlingsrika sorterna av Almo Nature HFC är färska och var ursprungligen ämnade för mänsklig konsumtion. De natu...135.00, 5 dagar (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Miamor Ekonomipack: Miamor Fine Filets 12 x 185 g - Tonfisk & ris i gelé
      • https://pc.varusok.se/500x500/231928554.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/46089493.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/74891438.jpg?ts=1
      Miamor Miamor Ekonomipack: Miamor Fine Filets 12 x 185 g - Tonfisk & ris i gelé Ekonomipack: Miamor Fine Filets 12 x 185 g - Tonfisk & ris i gelé Ekonomipack: Miamor Fine Filets 12 x 185 g - Tonfisk & ris i gelé Miamor Fine Filets kattfoder är en särskilt god specialitet: Utvalda filébitar kombinerade med andra högkvalitativa och läckra råvaror. Miamor Fine Filets kattfoder innehåller inga andra fisk- eller köttsorter än de som står nämnda på förpackningen. Filébitar från tonfisk Utan lever, utan ben, inga animaliska biprodukter Lättsmält och med hög acceptans Minskad fetthalt, är lämpligt även för katter med övervikt, lågaktiva djur samt seniorer Idealiskt fodertillskott med allt din katt behöver ytterligare Miamor Fine Filets - ett kattfoder som garanterat ger renslickade skålar! (1)
      Miamor Ekonomipack: Miamor Fine Filets 12 x 185 g - Tonfisk & ris i gelé
      • 04000158750389
      1
    • Hill's Pet Nutrition 3kg c/d Multicare Stress Urinary Care Sea Fish
      • https://pc.varusok.se/500x500/231926488.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/230154473.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/163632019.jpg?ts=1
      Hill's Pet Nutrition Hill's Pet Nutrition 3kg c/d Multicare Stress Urinary Care Sea Fish 3kg c/d Multicare Stress Urinary Care Sea Fish 3kg c/d Multicare Stress Urinary Care Sea Fish Veterinärfoder för katter med urinvägsbesvär. Löser upp struvitstenar på så kort tid som 7 dagar. Kliniskt bevisad att minska återfallen vid urinvägsbesvär. Har ett balanserat innehåll av näring för att stödja urinvägshälsan. Hills Prescription Diet Feline c/d Urinary Multicare Stress Ocean Fish (1)
      Hill's Pet Nutrition 3kg c/d Multicare Stress Urinary Care Sea Fish
      • 00052742050362
      2
    • Applaws 2kg Senior Chicken Applaws spannmålsfri kattmat
      • https://pc.varusok.se/500x500/235021766.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/231928194.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/103734493.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/116413706.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/160728994.jpg?ts=1
      Applaws Applaws 2kg Senior Chicken Applaws spannmålsfri kattmat 2kg Senior Chicken Applaws spannmålsfri kattmat 2kg Senior Chicken Applaws spannmålsfri kattmat Applaws Senior Chicken är speciellt anpassat för äldre katter. Alla ingredienser och näringsämnen är sammanställda i mängder som motsvarar äldre katters naturliga näringsbehov. Katter är köttätande djur och deras matsmältningssystem är anpassat till en diet med en hög andel animaliskt protein. Deras naturliga kost består endast av ca 1-5 % vegetabilier, vilka härstammar från osmält näring ur bytets mage och tarm. Därför innehåller Applaws Senior över 80 % kött. Fodret är helt utan spannmål, så det är även utmärkt för näringskänsliga eller allergiska katter. Dessutom främjar den höga proteinhalten en ideal vikt och slank muskelmassa. Applaws har alltid höga kvalitetsanspråk på råvarorna i produkterna. Därför innehåller inte heller detta foder animaliska biprodukter, utan består endast av förstklassigt muskelkött. Funktionella ingredienser som prebiotika och betfibrer stödjer och avlastar matsmältningsorganen. Laxolja, som är särskilt rik på omega 3 och omega 6, främjar hudens hälsa och (1)
      Applaws 2kg Senior Chicken Applaws spannmålsfri kattmat
      • 05060333435677
      2
      deal
    • Feringa 12x410g Single Meat Menu Lax med potatis & persilja Feringa kattmat
      • https://pc.varusok.se/500x500/231927055.jpg?ts=1
      Feringa Feringa 12x410g Single Meat Menu Lax med potatis & persilja Feringa kattmat 12x410g Single Meat Menu Lax med potatis & persilja Feringa kattmat 12x410g Single Meat Menu Lax med potatis & persilja Feringa kattmat I våra Feringa Single Meat Menyer lägger vi stor vikt vid förstklassiga ingredienser: 75 % kött och slaktbiprodukter eller fisk från bara en proteinkälla, kombinerat med utsökta trädgårdsgrönsaker och örter - för artanpassade, spannmålsfria måltider utan konstgjorda smakämnen, färgämnen eller konserveringsmedel. Feringa tillverkas med största omsorg och kärlek i Österrike, för autentiska smaker - som hemlagat! Det noggranna urvalet av lokala råvaror möjliggör en mängd kreativa kompositioner och omväxlande varianter, där allt som finns inuti konserven står också skrivet på den. Autentiska smaker, som hemlagat. Feringa Single Meat Menu i överblick: Kärleksfullt och omsorgsfullt framställda i Österrike, smakar som hemlagat 75 % kött eller fisk och värdefull inälvsmat Monoprotein-menyer: endast en proteinkälla Artanpassade och spannmålsfria, med en extra portion omsorg, kreativitet och variation Harmoniska kombinationer med regionala grönsaker och örter Ärlig deklaration: innehåller endast (1)
      Feringa 12x410g Single Meat Menu Lax med potatis & persilja Feringa kattmat
      • 04062911018501
      1
    • min
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 132.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 132.00
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 132.00
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 135.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 135.00
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 135.00
    • info@varusok.se