x
x
x Alla kategorier x Kategorier MENY
Sök i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (ta bort)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Sök produkter ... Sök produkter i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Sök produkter ... Sök ... Sök produkter ...
Kategorier x Stäng

Hill's Pet Nutrition i/d Digestive Care Chicken - Dry Cat Food 1,5 kg

Sortera efter
Filtrera
{ "key": "", "clientId": "", "locale": "sv_SE" }
{} Geschäfte in der Nähe finden
Sammanfattning
Recensioner Hill's Pet Nutrition i/d Digestive Care Chicken - Dry Cat Food 1,5 kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Skriv en recension
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Skriv din första recension!
Prishistorik
1 månad 3 månader 6 månader 1 år
Teknisk information Hill's Pet Nutrition i/d Digestive Care Chicken - Dry Cat Food 1,5 kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Visa all teknisk information Visa mindre
Andra tittade även på de här produkterna
Hill's Pet Nutrition i/d Digestive Care Chicken - Dry Cat Food 1,5 kg
  • https://pc.varusok.se/500x500/231927496.jpg?ts=1
  • https://pc.varusok.se/500x500/218108712.jpg?ts=1
Hill's Pet Nutrition Hill's Pet Nutrition i/d Digestive Care Chicken - Dry Cat Food 1,5 kg i/d Digestive Care Chicken - Dry Cat Food 1,5 kg i/d Digestive Care Chicken - Dry Cat Food 1,5 kg Hills ID Digestive Care Chicken - Kattfoder - Hills våtfoder med kyckling för vuxna katter med magproblem. Veterinärfoder Hills katt i/d dietfoder med kyckling, kattmaten är lättsmält & fodret är speciellt framtaget för katter med diarre, mag- & tarmproblem. Hills Prescription Diet Feline i/d ges efter rekommendation av veterinär. (4)
  • 00052742041230
2
  • Specifikationer
    • Torr- och våtfoder till djur: Torrfoder
  • 244.00 328.00 EUR 2
    2
    • Zooplus.se Zooplus.se
      Hill's Prescription Diet Feline i/d Digestive Care är speciellt utformat för katter med mag-tarmsjukdomar. Det innehåller ett ökat innehå...244.00, 5 dagar (offer_sdt_5_days)
      1
    • Zoo.se Zoo.se
      Hills ID Digestive Care Chicken - Kattfoder - Hills våtfoder med kyckling för vuxna katter med magproblem. Veterinärfoder Hills katt i/d ...328.00, 3 dagar (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Animonda g Adult Kalkon, kyckling & räkorAnimonda Carny kattmat
      • https://pc.varusok.se/500x500/232885764.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/215261578.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/203924310.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/189653474.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/138010067.jpg?ts=1
      Animonda Animonda g Adult Kalkon, kyckling & räkorAnimonda Carny kattmat g Adult Kalkon, kyckling & räkorAnimonda Carny kattmat g Adult Kalkon, kyckling & räkorAnimonda Carny kattmat Katter är köttexperter och låter sig inte luras när det gäller köttkvalitet. Animonda Carny kattfoder tillverkas därför endast av utvalda och kvalitativa köttsorter. Färskt och skonsamt tillagat med saftiga och möra bitar - här behövs inga extra tillsatser som förbättrar eller förstärker smaken! Animonda Carny är garanterat utan soja, artificiella färgämnen eller konserveringsmedel och innehåller inte genetiskt modifierade råvaror. Animonda Carny har den naturliga, oförfalskade och typiska köttsmak som katter uppskattar över allt annat. Eftersom endast färskt kött tillreds i Animonda Carny kattfoder bevaras i hög grad köttets fiberstruktur. Det kan du se när du öppnar burken. Alla använda köttsorter finns deklarerade i innehållsförteckningen: Det som står på burken hittar du också inuti den. Animonda Carny Adult är: Ett avvägt helfoder för vuxna katter Idealiskt för näringskänsliga eller allergiska katter Spannmålsfritt: för bästa smältbarhet, lättsmält Uteslutande färskt kött och ätli (1)
      Animonda g Adult Kalkon, kyckling & räkorAnimonda Carny kattmat
      • 04017721837408
      1
    • Mac'S 24x200g Cat Fjäderfä & tranbär MAC's våtfoder katt
      • https://pc.varusok.se/500x500/231926744.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/46090403.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/111572009.jpg?ts=1
      Mac'S Mac'S 24x200g Cat Fjäderfä & tranbär MAC's våtfoder katt 24x200g Cat Fjäderfä & tranbär MAC's våtfoder katt 24x200g Cat Fjäderfä & tranbär MAC's våtfoder katt MAC´s Cat kattfoder är högklassiga våtfoder för alla katter, men är särskilt lämpliga för näringskänsliga djur. Kattens matsmältningsorgan är utformade för att smälta en köttrik näring, och ofta reagerar de överkänsligt eller allergiskt mot spannmål i foder. Det är orsaken till att MAC's erbjuder en helt spannmålsfri mat, som också är fri från gluten och soja. Den höga andelen kött - hela 70 %! - ger fodret dess goda smak och en utmärkt acceptans. MAC's kattfoder innehåller aldrig presskött eller djur- och benmjöl, utan endast fina köttbitar från hjärta, lever eller lunga. Tillsatser som konstgjorda arom- och färgämnen eller konserveringsmedel hittar man inte heller i MAC's Cat. Alla sorterna innehåller extra taurin, som är essentiellt för katter och kan främja ögon och hjärtats funktion, samt viktiga vitaminer och mineraler. Med MAC'S kattfoder tillgodoser du din katt med väl avvägda måltider, naturnära och jättegoda. Det tillverkas i Tyskland. MAC's Cat Kitten har utvecklats speciell (1)
      Mac'S 24x200g Cat Fjäderfä & tranbär MAC's våtfoder katt
      • 04027245008017
      1
    • Yarrah 8x100g Paté 3sorter Yarrah Organic kattmat
      • https://pc.varusok.se/500x500/235841016.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/104344752.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/167177454.jpg?ts=1
      Yarrah Yarrah 8x100g Paté 3sorter Yarrah Organic kattmat 8x100g Paté 3sorter Yarrah Organic kattmat 8x100g Paté 3sorter Yarrah Organic kattmat Yarrah Organic Paté är en spannmålsfri, fullvärdig och komplett kattmat. Det innehåller alla nödvändiga näringsämnen i avvägda förhållanden. Fodret framställs med ingredienser från kontrollerat, ekologiskt jordbruk och MSC-fisk. Det högkvalitativa innehållet minskar risken för livsmedelsallergier och skyddar din katt mot matsmältningsproblem. Dessa helfoder (med 56 - 77 % kött, beroende på sort) är mycket goda och den fina konsistensen i form av patéer är oemotståndliga för katter. Kycklingkött är den huvudsakliga proteinkällan, eftersom det bidrar med mycket högkvalitativt protein och tolereras mycket väl. Naturliga vitaminer och mineraler främjar en glänsande päls, förbättrar kattens immunsystem och ökar vitaliteten. Fördelar med Yarrah Produkter: Helfoder för vuxna katter enligt ekologiska föreskrifter Spannmålsfritt: lämpligt för näringskänsliga katter Alla ingredienser från kontrollerat ekologiskt jordbruk Balanserat och komplett med viktiga näringsämnen och vitaminer Kyckling, ka (1)
      Yarrah 8x100g Paté 3sorter Yarrah Organic kattmat
      • 08714265975110
      1
      deal
    • Feringa 12 x 85 g i portionspåse - Blandpack I: 6 sorter
      • https://pc.varusok.se/500x500/231920409.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/62289974.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/218885035.jpg?ts=1
      Feringa Feringa 12 x 85 g i portionspåse - Blandpack I: 6 sorter 12 x 85 g i portionspåse - Blandpack I: 6 sorter 12 x 85 g i portionspåse - Blandpack I: 6 sorter Feringa kattmat är högkvalitativa kattfoder med recept som utgår från katters naturliga näring. I de noggrant komponerade recepten kombineras protein av bästa kvalitet med goda grönsaker och nyttiga örter. Anpassade vitamin- och taurinhalter tillgodoser katten med optimala mängder av alla essentiella näringsämnen. Råvarorna tillagas skonsamt, vilket bevarar alla naturliga och goda smaker och viktiga innehållsämnen. Maten är förpackad i praktiska, färskhållande portionspåsar som skyddar innehållet och de läckra smakerna. Påsarna kan enkelt slängas, tar inte mycket plats och luktar inte heller i soporna. Feringa innehåller ej spannmål, eftersom det inte hör till katters naturliga kost. Därigenom belastas inte matsmältningssystemet onödigt. Med en kvalitet som hemlagat övertygar Feringa våtfoder till och med kräsna finsmakare! Följande 6 enskilda sorter finns att välja mellan: Fjäderfä med morötter och maskros Nötkött fjäderfä med potatis och kattmynta Lax kalkon med zucchini och vattenkr (1)
      Feringa 12 x 85 g i portionspåse - Blandpack I: 6 sorter
      • 04260358511672
      1
      deal
    • min
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 328.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 328.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 328.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 328.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 328.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 328.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 328.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 328.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 328.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 244.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 244.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 244.00
    • info@varusok.se