x
x
x Alla kategorier x Kategorier MENY
Sök i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (ta bort)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Sök produkter ... Sök produkter i kategorin {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Sök produkter ... Sök ... Sök produkter ...
Kategorier x Stäng
  • Sök: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hej {{$parent.getName()}}! Vill du även se butiker nära {{$data.getCity()}}som säljer dessa produkter?
    Använd plats
    x

    Fjällräven ryggsäck

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} konsumenter har betygsatt produkter i den här kategorin, genomsnitt {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Fjällräven High Coast Totepack Ryggsäck väska navy
      • https://pc.varusok.se/500x500/173479613.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/266862088.jpg?ts=1
      Fjällräven Fjällräven High Coast Totepack Ryggsäck väska navy High Coast Totepack Ryggsäck väska navy High Coast Totepack Ryggsäck väska navy High Coast Totepack Ryggsäck väska 15 återvunnen nylon navy (46)
      Fjällräven High Coast Totepack Ryggsäck väska navy
      • 07323450680039
      • F23225-560
      1
      good_buy
      875.00 EUR
    • Fjällräven Kånken No. 2 Ryggsäck svart
      • https://pc.varusok.se/500x500/117385310.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/123576706.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/123576704.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/123576702.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/123576703.jpg?ts=1
      Fjällräven Fjällräven Kånken No. 2 Ryggsäck svart Kånken No. 2 Ryggsäck svart Kånken No. 2 Ryggsäck svart Smidiga axelremmar i textil Insida i G-1000 Lite Eco Vattenavvisande och anpassningsbar Frontficka med dragkedja Fluorkarbonfri impregnering (21)
      Fjällräven Kånken No. 2 Ryggsäck svart
      • 07323450022112
      • 23565550
      • 23565-550
      2
      good_buy
      1121.00 EUR
    • Fjällräven No.1 Shoppingväska svart
      • https://pc.varusok.se/500x500/253008244.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/116921795.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/129937235.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/129937237.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/129937244.jpg?ts=1
      Fjällräven Fjällräven No.1 Shoppingväska svart No.1 Shoppingväska svart No.1 Shoppingväska svart No.1 Shoppingväska bomull, polyester svart (6)
      Fjällräven No.1 Shoppingväska svart
      • 07323450390952
      • 07323450390976
      • 07323450451431
      • 07323450390969
      • 07392158901937
      • 07323450451424
      • 24202-620
      • 24202-662
      • 24202-166
      • 24202-550
      • FJA0013003000001
      • 24202-560
      2
      1299.00 EUR
    • Fjällräven Tree-Kånken Ryggsäck OS
      • https://pc.varusok.se/500x500/218407536.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/216091950.jpg?ts=1
      • https://pc.varusok.se/500x500/217783200.jpg?ts=1
      Fjällräven Fjällräven Tree-Kånken Ryggsäck OS Tree-Kånken Ryggsäck OS Tree-Kånken Ryggsäck OS FJALLRAVEN TREE KÄNKER ZAINO UOMO F23511 304 One Size (1)
      Fjällräven Tree-Kånken Ryggsäck OS
      • 07323450752811
      2
      736.00 EUR
    • Typ av ryggsäck (typ_av_ryggsa_ck):
      • Arbete och vardag (arbete_och_vardag)
      • Backpack (backpack)
      • Daypack (daypack)
      • Ryggsäck (ryggsa_ck)
      • Träning (tra_ning)
      • undefined (undefined)
      • Vandring och resor (vandring_och_resor)
    • Märke (brand):
      • 5etta (5etta)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • A.Lab (a_lab)
      • ABS (abs)
      • Abu Garcia (abu_garcia)
      • Adidas (adidas)
      • AEVOR (aevor)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Amplifi (amplifi)
      • Andre (andre)
      • Arva (arva)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • BCA (bca)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bric's (bric_s)
      • Brooks (brooks)
      • Burton (burton)
      • CabinZero (cabinzero)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cambro (cambro)
      • CamelBak (camelbak)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cavalet (cavalet)
      • Ceannis (ceannis)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chrome (chrome)
      • Clique (clique)
      • Converse (converse)
      • Crash Baggage (crash_baggage)
      • Dakine (dakine)
      • DB (db)
      • Db Journey (db_journey)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Delsey (delsey)
      • Depeche (depeche)
      • Douchebags (douchebags)
      • Doughnut (doughnut)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Eastpak (eastpak)
      • Element (element)
      • Empyre (empyre)
      • Epic (epic)
      • ERNST (ernst)
      • Evoc (evoc)
      • Fauna (fauna)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Genzo (genzo)
      • Got Bag (got_bag)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Herschel (herschel)
      • Husqvarna (husqvarna)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jones (jones)
      • Kazane (kazane)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kurgo (kurgo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Nike (nike)
      • Nixon (nixon)
      • Non-Stop Dogwear (non_stop_dogwear)
      • Northcore (northcore)
      • OATH (oath)
      • Ortovox (ortovox)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pellianni (pellianni)
      • PICARD (picard)
      • Picture (picture)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Sammies (sammies)
      • Sammies by Samsonite (sammies_by_samsonite)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Silva (silva)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Strellson (strellson)
      • Swedteam (swedteam)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trunki (trunki)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Union (union)
      • Vans (vans)
      • Victorinox (victorinox)
      • Volcom (volcom)
      • Vorn Equipment (vorn_equipment)
      • Woodline (woodline)
      • XD Design (xd_design)
      • Zooplus Exclusive (zooplus_exclusive)
      • Zwei (zwei)
    • Volym (volym):
      • < 16 l (volym_1)
      • 16 l - 20 l (volym_2)
      • 20 l - 25 l (volym_3)
      • ≥ 25 l (volym_4)
    • Färg (fa_rg):
      • Beige (beige)
      • Blå (bla_)
      • Brun (brun)
      • Brungrå (brungra_)
      • Flerfärgad (flerfa_rgad)
      • Genomskinlig (genomskinlig)
      • Grå (gra_)
      • Grön (gro_n)
      • Gul (gul)
      • Guld (guld)
      • Korall (korall)
      • Krämfärg (kra_mfa_rg)
      • Lila (lila)
      • Mörkgrå (mo_rkgra_)
      • Nude (nude)
      • Orange (orange)
      • Rosa (rosa)
      • Röd (ro_d)
      • Silver (silver)
      • Svart (svart)
      • Svartvit (svartvit)
      • Tryck (tryck)
      • Turkos (turkos)
      • Vit (vit)
    • Pris (price):
      • < 600 kr (budget)
      • 600 kr - 940 kr (price_2)
      • 940 kr - 1 450 kr (price_3)
      • ≥ 1 450 kr (price_4)
    • Material (material):
      • Bomull (bomull)
      • Cordura (cordura)
      • Denim (denim)
      • Kanvas (kanvas)
      • Kevlar (kevlar)
      • Komposit (komposit)
      • Konstläder (konstla_der)
      • Lin (lin)
      • Läder (la_der)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Nät (na_t)
      • Plast (plast)
      • Polyamid (polyamid)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropen (PP) (polypropen_pp_)
      • Polyuretan (polyuretan)
      • Polyvinylklorid (polyvinylklorid)
      • PVC (pvc)
      • Sammet (sammet)
      • Silikon (silikon)
      • Stål (sta_l)
      • Syntetisk (syntetisk)
      • Taslan (taslan)
      • Textil (textil)
      • Thermoplastic polyurethane (TPU) (thermoplastic_polyurethane_tpu_)
      • TPU (tpu)
      • Trä (tra_)
      • Viskos (viskos)
      • Återvunnet material (a_tervunnet_material)
    • Vattentät (vattenta_t):
      • Ja (ja)
      • Nej (nej)
    • Kön (ko_n):
      • Barn (barn)
      • Flickor (flickor)
      • Kvinnor (kvinnor)
      • Män (ma_n)
      • Pojkar (pojkar)
      • Unisex (unisex)
      • Vuxna (vuxna)
    • Stängning (sta_ngning):
      • Dragkedja (dragkedja)
      • Slide closure (slide_closure)
    • Längd (la_ngd):
      • < 16 cm (la_ngd_1)
      • 16 cm - 27 cm (la_ngd_2)
      • 27 cm - 36 cm (la_ngd_3)
      • ≥ 36 cm (la_ngd_4)
    • Erbjudanden (deal):
      • true (true)
    • Produktgrupper (siblingcategory):
    • info@varusok.se